YHTEYSTIEDOT – SPORT ACADEMY

Korkeakoulutus / Täydennyskoulutus

 

Räihä Jussi, puh. 0440 677 820, sähköposti: jussi.raiha@vuokattisport.fi
opettaja ja hiihdonopettajakoulutus (SHOry)


Ammatillinen Koulutus

 

Ilkko Raisa, puh. 044 7974594, sähköposti: raisa.ilkko@kao.fi
Koulutuspäällikkö

Kari Jaana, puh. 044 715 7080, sähköposti: jaana.kari@vuokattisportacademy.fi
LitT, kehittäjä

Rantala-Sorsa Eija puh. 044 714 8291, sähköposti: eija.rantala-sorsa@vuokattisportacademy.fi
opintosihteeri

Immonen Arto, puh. 044 715 9654,  sähköposti: arto.immonen1@vuokattisportacademy.fi
opettaja

Jylhänkangas Ilkka, puh. 044 710 0108, sähköposti: ilkka.jylhankangas@vuokattisportacademy.fi
liikunnanopettaja

Keskitalo Marko, puh. 040 183 4720, sähköposti: marko.keskitalo@vuokattisportacademy.fi
LitM, opettaja

Kotikumpu Piia, puh. 044 715 7568, sähköposti: piia.kotikumpu@vuokattisportacademy.fi
opettaja

Pyykönen Kukka-Maaria, sähköposti: kukka-maaria.pyykkonen@vuokattisport.fi
opettaja

Tuononen Mira, puh. 044 710 1140, sähköposti: mira.tuononen@vuokattisportacademy.fi
opettaja

Vähäsöyrinki Päivi, puh. 044 715 9667, sähköposti: paivi.vahasoyrinki@vuokattisportacademy.fi
opettaja

Takaisin ylös