YHTEYSTIEDOT – SPORT ACADEMY

Rantala-Sorsa Eija puh. 050 5706 392, sähköposti: eija.rantala-sorsa@vuokattisport.fi
opintosihteeri 20.8.2018 alkaen


Tuononen Mika puh. 050 5272 507, sähköposti: mika.tuononen@vuokattisport.fi
va rehtori


OPETUS – VUOKATTI SPORT ACADEMY

 

Immonen Arto, puh. 0444 148 828,  sähköposti: arto.immonen@vuokattisport.fi
opettaja

Jarva Ilkka, puh. 040 7439419,  sähköposti: ilkka.jarva@vuokattisport.fi
valmentajakoulutus

Jylhänkangas Ilkka, puh. 0445 595 805, sähköposti: ilkka.jylhankangas@vuokattisport.fi
liikunnanopettaja

Kotikumpu Piia, puh. 0440 677 818, sähköposti: piia.kotikumpu@vuokattisport.fi
opettaja

Penttinen Kenneth, toimivapaalla 30.4.2020 asti
liikunnanopettaja

Pyykönen Kukka-Maaria, perhevapaalla
opettaja

Räihä Jussi, puh. 0440 677 820, sähköposti: jussi.raiha@vuokattisport.fi
opettaja ja hiihdonopettajakoulutus (SHOry)

Tuononen Mira, puh. 0440 647 575, sähköposti: mira.tuononen@vuokattisport.fi
opettaja

Uotila Jyrki, puh. 0400 628 794, sähköposti: jyrki.uotila@vuokattisport.fi
valmentajakoulutus

Vähäsöyrinki Päivi, puh. 0440 677825, sähköposti: paivi.vahasoyrinki@vuokattisport.fi
opettaja

Back to top