Leiriorganisaatio

 Leiritoimisto avautuu 1.8.2021. Majoitukseen ja laskutukseen liittyvät kysymykset myyntipalvelu@vuokattisport.fi. Muut leiriin liittyvät kysymykset leimaus@vuokattisport.fi.

 

Leirinjohtaja
Mika Tuononen
050-5272507
mika.tuononen@vuokattisport.fi
Talkoovastaava
Janne Kankainen
040-5352925
janne.kankainen@edu.sotkamo.fi
Leirisihteeri
Leiritoimisto
Riikka Rajaniemi
Tuuli Juurikorpi
044-0400728
0440677819
leimaus@vuokattisport.fi
Fyysinen leiritoimisto avataan 1.8.
Majoitus
Myyntipalvelu
08-6191500
myyntipalvelu@vuokattisport.fi
Ruokailut
Jani Klemetti
050-3640965
jani.klemetti@vuokattisport.fi
Tiedotus, viestintä
Aino Tolkkinen

ainohirvi@hotmail.com
Turvallisuus
Janne Heikkinen


Yleishuolto
Urpo Sorsa

urpo.sorsa@vuokattisport.fi
Suunnistusharjoitukset
Joni Korhonen
045-3156607
korhonen.joni@outlook.com

Antti Flöjt

anttijf@gmail.com

Teemu Köngäs

teemu.kongas@tutka.net

Mika Hakkarainen

hakkarainenmika@gmail.com

Jyrki Uotila

jyrki.uotila@vuokattisport.fi
Oheisohjelmat
Ilkka Jylhänkangas

ilkka.jylhankangas@vuokattisportacademy.fi
Tulospalvelu
Harri Hakkarainen


Kuljetukset
Mika Kumpulainen
0440-677826
mika.kumpulainen@vuokattisport.fi
Ensiapu
Anu Könttä
044-4148854
anu.kontta@vuokattisport.fi
Valvoja
Antti Turkki, ORa
040-7002163
antti.turkki@gmail.com
Ratavalvoja
Antti Schroderus, KaSu

schrodeantti@gmail.com

Takaisin ylös