Aikataulu

11:00                 Urheilijaesittely                                                    Keskusaukio

12:00                 Aika-ajo                                                                   Kisakeskus

12:30                 1.erä naiset

12:35                 2. erä naiset

12:40                 3. erä naiset

12:45                 1. erä miehet

12:50                 2. erä miehet

12:55                 3. erä miehet

13:10                 1. välierä naiset

13:15                 2. välierä naiset

13:20                 1. välierä miehet

13:25                 2. välierä miehet

13:40                 B-finaali naiset

13:45                 B-finaali miehet

13:50                 A-finaali naiset

13:55                 A-finaali miehet

 

Nimmareiden jako

14:10                 Palkintojen jako                                                      Keskusaukio tai ulkostage säävarauksella

 

 

Takaisin ylös